• Свеж
Qlvily Gate Wheel, Teern Duty Fence Gate Wheel со 1-3/8 thru 2-1/8 порта рамки, делови за ограда од ланец, делови за поддршка на портата за метална цевка порта, спречете ја портата да влече
zoom_in

Qlvily Gate Wheel, Teern Duty Fence Gate Wheel со 1-3/8 thru 2-1/8 порта рамки, делови за ограда од ланец, делови за поддршка

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

? 【Висок квалитет на материјал】 : Рамката на тркалото на вратата е изработена од висококвалитетен челик и галванизиран со топло натопи за да се спречи 'рѓа. Тркалото е изработено од цврст гумен материјал од гуми, кој има одличен отпор на абење. ? 【Избегнувајте влечење на портата】 : Наместете го аголот на инсталацијата според висината на подигнувањето на портата за да спречите да се залепи портата. Од 0 до 90 степени, тркачите на портата можат да ја кренат портата до 8-3/4 ". Квалитетно тркало од врата од 6 инчи може да издржи 500 фунти. Тркалото не може да се лизне околу цевката. од тркалото на вратата е изработено од висококвалитетен челик и галванизирано со топла натопи за да се спречи 'рѓа. Тркалото е изработено од цврст гумен материјал од гуми, кој има одличен отпор на абење.? 【Избегнувајте влечење на портата】 : Прилагодете го аголот на инсталацијата според Висината на подигнувањето на портата за да се спречи портата. Од 0 до 90 степени, тркачите на портата можат да ја подигнат портата до 8-3/4 ". ? Design Дизајн на тешка должност】 : Лежиштето е стандардно лежиште на топката со посилен капацитет на лежиште и подолг животен век од обичните лежишта. Висококвалитетното тркало од врата од 6 инчи може да издржи 500 фунти. ? 【Лесна инсталација】 : Само репродуцирајте го тркалото на вратата до потребната висина, а потоа инсталирајте го тркалото на вратата на долната шина на вратата. Затегнете ја навртката на U-BOLT додека помошното тркало на портата не може да се лизне околу цевката. ? 【Вклучен пакет】 : 1 x порта тркало. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте не преку е -пошта без двоумење, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Порта тркало.

Избор на клиенти..