• Свеж
Флорсхајм, машка, газена лајт обична туристичка чистење
zoom_in

Флорсхајм, машка, газена лајт обична туристичка чистење

DEN 1918.40

Стока
check Достапно.

Увезени. Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворање на подигање мери приближно 10 наоколу. Кожа и ладни мрежи. Поставата за дишење на мрежа. Класичен дизајн на чипка со перничена јака за дополнителна удобност. Отстранлив Comfortech перница со подножје со обликувана EVA за целодневна удобност и флексибилност. Ева Мидал. Увезени. Гума ѓон. Вратилото мери приближно глужд од лак. Отворање на подигање мери приближно 10 наоколу. Кожа и ладни мрежи. Поставата за дишење на мрежа. Класичен дизајн на чипка со перничена јака за дополнителна удобност. Отстранлив Comfortech перница со подножје со обликувана EVA за целодневна удобност и флексибилност. Ева Мидал. Градската улица или селскиот пат, Флорсхајм Трад Лајт обичен пети „Порт“ има изглед и утеха да се справи со кој било терен. Соодветна со вашите омилени обични чинови за работа или фармерки за време на викендот, The Tread Lite ќе биде тежок удирач во вашата колекција на обувки.

Избор на клиенти..