• Свеж
Arrma AR310002 Управувач за управување на задниот центар
zoom_in

Arrma AR310002 Управувач за управување на задниот центар

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Карактеристики : Одговара на Armma Raider, ADX-10, вител, гранит, бес и мојавеј возила пластична конструкција. Вклучува : два управувачки блока и носачи на задниот центар Четири хексадецимални инсерти и растојанија JXS 04/10/12 IR/JXS. Карактеристики : Одговара на Armma Raider, ADX-10, вител, гранит, бес и мојавеј возила пластична конструкција. Вклучува : два управувачки блока и носачи на задниот центар Четири хексадецимални инсерти и растојанија JXS 04/10/12 IR/JXS. Ова е сет на управувач на управувачот со шест парчиња Arrma и заден центар за носачи. Карактеристики : Одговара на Armma Raider, ADX-10, вител, гранит, бес и мојавеј возила пластична конструкција.

Избор на клиенти..