• Свеж
Homoyoyo 2pcs микрофибер крпа за брзо сушење крпи за пешкир Абсорбентизични крпи за микрофибер, миење автомобили, миење темно сива автомобилска крпа за крпи за вежбање
zoom_in

Homoyoyo 2pcs микрофибер крпа за брзо сушење крпи за пешкир Абсорбентизични крпи за микрофибер, миење автомобили, миење темно

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Брзо пешкир за сушење : Кога користите, само натопете ја крпата во вода, избришете ја вишокот вода, тресете го неколку пати и веднаш можете да се оладите. Абсорбента крпи : Удобни и пријателски за кожата, и овие фитнес крпи се добри додатоци за спорт и тренинг. Микрофибер крпи : Гимназија за теретани : Апсорбирајте и исушете брзо, лесен и удобен за употреба, а оваа спортска крпа е погодна за носење. Вежба за крпи : Тие имаат едноставен дизајн, но многу практични во употреба, донесуваат многу погодност за вас. Пешкир за пот : Фитнес крпи. Направени од високо одделение и материјал за влакна што е пријателски за кожата, тие се издржливи за употреба на ласта. Брзо пешкир за сушење : Кога користите, само натопете ја крпата во вода, избришете ја вишокот вода, тресете го неколку пати и веднаш можете да се оладите. Абсорбента крпи : Удобни и пријателски за кожата, и овие фитнес крпи се добри додатоци за спорт и тренинг. Микрофибер крпи : Гимназија за теретани : Апсорбирајте и исушете брзо, лесен и удобен за употреба, а оваа спортска крпа е погодна за носење. Вежба за крпи : Тие имаат едноставен дизајн, но многу практични во употреба, донесуваат многу погодност за вас. Пешкир за пот : Фитнес крпи. Направени од високо одделение и материјал за влакна што е пријателски за кожата, тие се издржливи за употреба на ласта. Пакетот вклучува 2 x карактеристики на крпи - тоа е супер апсорбирачки, можете да го користите и како јога крпа, фитнес крпа, спортски крпи, фитнес крпа или голф крпи за крпи за ледени ледени пот. -Појак : Темно сива брза суво спортска крпа - уникатна функција за ладење користи влага во пешкир за да извлече пот од вашата кожа и да ве одржува ладни спортски крпи од пот. - Кога користите, само натопете ја крпата во вода, избришете ја вишокот вода, тресете го неколку пати, и можете веднаш да ги оладите крпите за јога што апсорбираат пот. - Потта за пот може да се мие со рака или машина и е. Тоа е многу корисно крпа за спорт. - Ткаенините обезбедуваат удобен допир, пријателски за кожата, високо апсорбирачки и без хемикалии преносни крпи од пот. -ИЗИЗА : 75.00x32.00x0.20cm/29.48x12.58x0 Преносни фитнес крпи. -Материјална : Влакна салата за теретани за опис на туширање, Проактички фитнес крпи тренингот, патувањето, возењето велосипед, секојдневниот живот, искачувањето, пешачењето, итн. Погодно.це -пешкири за пот, ова е спортско тренингот за тренингот, кој е изработен од добар и врвен материјал, отпорен на абење и издржлив за употреба на ласта.

Избор на клиенти..