• Свеж
Sandvik Coromant C4-PWLNL-17090-08HP T-Max P Сечење Единица За Вртење, WNMG 08 04 08 Господар Вметнете, Cx-PWLNR/L. HP Алатка Стил, Левата рака, 90 mm Функционална Должина, 17 mm Функционална Ширина
zoom_in

Sandvik Coromant C4-PWLNL-17090-08HP T-Max P Сечење Единица За Вртење, WNMG 08 04 08 Господар Вметнете, Cx-PWLNR/L. HP Алатка

DEN 8016.16

Стока
check Достапно.

Коромант Капто сечење единици, внатрешна. Вртење Алатки, стандард. Носители, Вртење Алатки За Негативни Инсерти Со Дупка. Земја На потекло : Шведска. Коромант Капто сечење единици, внатрешна. Вртење Алатки, стандард. Носители, Вртење Алатки За Негативни Инсерти Со Дупка. Земја На потекло : Шведска. Coromant Capto Coro Turn HP единици За Сечење Capto И SL Вртење Држачи Алатка Стил Код Cx-PWLNR/L. HP (ИНТ )coromant Capto систем сегмент или центар болт Стегање Пакет на 1.

Избор на клиенти..