• Свеж
Летс Од Лондон Стандард а5 недела за прегледување на дневникот за 2023 година-црвено
zoom_in

Летс Од Лондон Стандард а5 недела за прегледување на дневникот за 2023 година-црвено

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

2023 дневник. А5 големина. Вертикална недела за прикажување формат. Тврд црвен капак со врежан датум на фолија. Направени во ВЕЛИКА британија. Овој Стандарден дневник Letts 2023 е со големина А5, со вертикална недела за прегледување формат. Тврдиот црвен капак содржи врежана фолија 2023 година и логото На Лет. Дневникот има маркер за страница со лента. Дневникот е отпечатен на англиски јазик и неделата започнува во понеделник. Тековниот месец и следниот месец се отпечатени преку дното на приказот на страницата 2. Овој Дневник На Летс е произведен во ВЕЛИКА британија и претходно беше наречен Бизнис Биро.

Избор на клиенти..