• Свеж
Брадести Чаши Чудовиште Ловец Светот Ледено Злато Rиан Дрвени Пиво Кригла. Персоналните MHW Гејмер Tankard. Подарок За Него. Штајн Дрво Подарок. Сопруг #425/0. 6 Л/22 унци, Каф?
zoom_in

Брадести Чаши Чудовиште Ловец Светот Ледено Злато Rиан Дрвени Пиво Кригла. Персоналните MHW Гејмер Tankard. Подарок За Него.

DEN 463.84

Стока
check Достапно.

? Материјал : природно дабово дрво. Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. Етикетата е направена од бакар. ? Количината на течност-22 унци. ? Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ? Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Оваа кригла може да биде персонализирана. ? Материјал : природно дабово дрво. Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. Етикетата е направена од бакар. ? Количината на течност-22 унци. ? Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ? Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Оваа кригла може да биде персонализирана. Дрвената Кригла може да биде идеален подарок, без оглед на приликата! Совршено е за Денот на Таткото, Божиќ, Роденден, Годишнина или само подарок за љубителите на пиво. Тоа е зачудувачка идеја како персонализиран подарок за него! Овој Резервоар За Пиво е одличен подарок за младоженецот на свадбата, кумот на младоженецот и еленската забава итн. Овој дрвен пивски штајн е направен според нашите високи стандарди за квалитет и вклучува внатрешен слој од нерѓосувачки челик, кој ќе го одржува вашето пиво постудено, подолго. ?ЗА НАШИТЕ ЧАШИ ЗА ПИВО : ? Материјал : природно дабово дрво. ? Вметнувањето на кригла - нерѓосувачки челик. ? Етикетата е направена од бакар. ? Совршен за пиво, вода и други пијалоци. ? Количината на течност-22 унци . * Бојата на дрвото може малку да се разликува на некој начин од прикажаната на сликата, предизвикана од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината . ? 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Задоволството на Клиентите е важно за нас. Сакаме да бидете целосно задоволни со вашето купување. Ако сметате дека нашата услуга не ги исполни вашите очекувања, ве молиме контактирајте не прво и дајте ни можност да ги решиме сите проблеми.

Избор на клиенти..