• Свеж
Куче Худи руно џемпер за мали средни големи големи мали XL кучиња јаглен сиво розова црвена виолетова боја со дупка и рефлексивна лента за патент пуловер кучиња со т
zoom_in

Куче Худи руно џемпер за мали средни големи големи мали XL кучиња јаглен сиво розова црвена виолетова боја со дупка и рефлексивна

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

✓ Материјал - Термичка ткаенина од памучно руно за да останете топло за вашите миленици во ладни денови. ✓ Удобност - ракави со ребра и половината обезбедуваат вклопување и обичен стил за кучиња. ✓ Детали - Дупката на вратот на облеката на кучиња е за прицврстување на кучиња или поводник. Рефлективната лента од двете страни на џебот изгледа модерно и видливо во темница за безбедно одење надвор. ✓ Лесно за носење - Лесно е да се облече и да се соблече палто за кучиња. Машина за перење. ✓ Диверзифицирана 5 боја во сиво розово црвено виолетова надвор од бела боја и 7 големина XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL за да изберете за вашите кучиња според табелата со големина. || Фубаби го бара вашето задоволство од нашиот производ. Ве молиме контактирајте не преку пораки на продавачот за какви било прашања, прашања или проблеми. ✓ Материјал - Термичка ткаенина од памучно руно за да останете топло за вашите миленици во ладни денови. ✓ Удобност - ракави со ребра и половината обезбедуваат вклопување и обичен стил за кучиња. ✓ Детали - Дупката на вратот на облеката на кучиња е за прицврстување на кучиња или поводник. Рефлективната лента од двете страни на џебот изгледа модерно и видливо во темница за безбедно одење надвор. ✓ Лесно за носење - Лесно е да се облече и да се соблече палто за кучиња. Машина за перење. ✓ Диверзифицирана 5 боја во сиво розово црвено виолетова надвор од бела боја и 7 големина XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL за да изберете за вашите кучиња според табелата со големина. || Фубаби го бара вашето задоволство од нашиот производ. Ве молиме контактирајте не преку пораки на продавачот за какви било прашања, прашања или проблеми. Производ Desc. : - Материјал : ткаенина од памучно руно, 360g/m2. - Избор на облека за кучиња врз основа на градите и градите на вашето домашно милениче според табелата со големина. - Ако вашето домашно милениче е помеѓу големини во табелата со големина, се препорачува да одите со поголема големина. - Тежина : XS : 3.88ozs, S : 4.6ozs, m : 5.64ozs, L : 6.35ozs, XL : 9.2ozs, 2xl : 10.4ozs, 3xl : 13.4ozs; Предупредувања за употреба : * Ова е палто направено од ткаенина и патент не играчка. Престанете миленичиња да го гризе или гребете за да избегнете да го кине. * Се справува со тоа внимателно за да поштеди за кучиња со долги влакна, како што е Коли за да спречите да се фати косата. * Треба да се користи под надзор на човекот цело време. Извадете го веднаш кога ПЕТ не е добро. Упатство за нега на миење : миење на миење. Измијте одделно. Не бели. Tumble Dry Ship.

Избор на клиенти..