• Свеж
Зихмв Преклоплива Кутија За Складирање Коцки За Фиоки Со Дупка За Прст -12,6 Инчи
zoom_in

Зихмв Преклоплива Кутија За Складирање Коцки За Фиоки Со Дупка За Прст -12,6 Инчи

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Совршен за расадник, канцеларија, дневна соба, спална соба,плакар и насекаде, кутијата за складирање е добар помошник за складирање за вас!. Кутијата за складирање не само што може да ви обезбеди дополнителен простор за складирање ,туку и може да се преклопи додека не се користи. Оваа кутија за складирање е совршена за облека, играчки, списанија, материјали за уметност и занаетчиство или други мали personal предмети. Корпата за складирање може да собере многу од вашите personal предмети, одговара на повеќето полици за коцки и исто така може да се преклопи рамно за да заштеди простор кога не се користи. Нашите контејнери за складирање ги максимизираат можностите за складирање и добро ги организираат нередот работи кои нудат решенија за складирање кои го надополнуваат начинот на живот. Совршен за расадник, канцеларија, дневна соба, спална соба,плакар и насекаде, кутијата за складирање е добар помошник за складирање за вас!. Кутијата за складирање не само што може да ви обезбеди дополнителен простор за складирање ,туку и може да се преклопи додека не се користи. Оваа кутија за складирање е совршена за облека, играчки, списанија, материјали за уметност и занаетчиство или други мали personal предмети. Корпата за складирање може да собере многу од вашите personal предмети, одговара на повеќето полици за коцки и исто така може да се преклопи рамно за да заштеди простор кога не се користи. Нашите контејнери за складирање ги максимизираат можностите за складирање и добро ги организираат нередот работи кои нудат решенија за складирање кои го надополнуваат начинот на живот. Добредојдовте во нашата продавница, различни стилови на кутии за складирање за вашата purchase.Do не двоумете се да купите за да ја прикажете омилената корпа за складирање, со тоа ќе уживате во вашето среќно време.Преклоплива Кутија За Складирање Коцки За Фиоки Со Дупка За Прст -12,6 Инчиако не ви треба кутијата пати подолги временски периоди, или голем потег, но лесно Може да се Исправи се преклопува за складирање за заштеда на простор.Детали за производот : - Димензии : 12,6 x 12,6 x 12,6 Инчи-Материјал : Неткаен материјал , Боја : Беж , Црна , Сива, Црвена.Количина : 1*кутија за складирањеимајте не мијте со вода, кога дамките и нечистотијата нежно ја бришат површината со влажна крпа, а потоа на проветреното место сува.Совети : овој производ содржи само корпа за складирање, други украси на сликата не се вклучени.

Избор на клиенти..