• Свеж
Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса, чиста сина цветна цвет со лисја што работат со една големина
zoom_in

Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса, чиста сина цветна цвет со лисја што работат со една големина

DEN 159.68

Стока
check Достапно.

Материјал : Полиестерскиот материјал го натера капачето да биде дише, издржливо, удобно. Sweatband низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржите челото чисто суво и свежо долго време .

Избор на клиенти..