• Свеж
Аексит 14 Парчиња Закачалки За Облека 1,7 Долги Метални Ротирачки Шкаф За Врата Шарка За Детска Облека Закачалки Сребрен Тон
zoom_in

Аексит 14 Парчиња Закачалки За Облека 1,7 Долги Метални Ротирачки Шкаф За Врата Шарка За Детска Облека Закачалки Сребрен Тон

DEN 215.04

Стока
check Достапно.

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Големина : 44 х 32мм / 1,7 " х 1,2 "(Л*В). Преклопена Големина : 44 x 18 x 3,9 mm / 1,7 "x 0,7" x 0,15 "(L*W*T); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 4,5 mm / 0,18". Тежина : 148гр. Содржина На Пакетот : 14 х Шарки На Вратата. Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Големина : 44 х 32мм / 1,7 " х 1,2 "(Л*В). Преклопена Големина : 44 x 18 x 3,9 mm / 1,7 "x 0,7" x 0,15 "(L*W*T); Дијаметар На Дупката За Монтирање : 4,5 mm / 0,18". Тежина : 148гр. Содржина На Пакетот : 14 х Шарки На Вратата. Полиран сребрен тон метална врата шарка, висок квалитет, долго време за употреба, лесна инсталација.Погоден за шкаф за домашна канцеларија, плакар, ормар, изложбени врати итн.

Избор на клиенти..