• Свеж
Салфетки за пијалоци од светлина - 5 x 5 | Повеќебојни | 16 компјутери.
zoom_in

Салфетки за пијалоци од светлина - 5 x 5 | Повеќебојни | 16 компјутери.

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Вклучување на пакетите : 16 разнобојни салфетки за пијалоци од светлина - 5 "x 5". Стилски дизајн : Оваа салфетка за пијалоци ќе му даде на вашата табела за место елегантна вибрација. Најдобро за вашата пригода : Ова е совршено за вашите тематски настани, забави, собири и други работи. Врвен квалитет : Ова е направено со врвни материјали што сигурно ќе одговараат на потребите на вашиот настан. Брзо отстранување : Ова е дизајнирано со елегантна вибрација, сепак може лесно да се отстрани. Вклучување на пакетите : 16 разнобојни салфетки за пијалоци од светлина - 5 "x 5". Стилски дизајн : Оваа салфетка за пијалоци ќе му даде на вашата табела за место елегантна вибрација. Најдобро за вашата пригода : Ова е совршено за вашите тематски настани, забави, собири и други работи. Врвен квалитет : Ова е направено со врвни материјали што сигурно ќе одговараат на потребите на вашиот настан. Брзо отстранување : Ова е дизајнирано со елегантна вибрација, сепак може лесно да се отстрани. Овој салфетки со пијалоци од 5 "x 5", кои салфетки за пијалоци го одржуваат вашиот гостин уреден и чист изглед!.

Избор на клиенти..