• Свеж
WYBFZTT-188 Организатор за шминка кутија за складирање Огледало стакло за убавина, држач за голем капацитет за четки за четки за кармини за нега на кожата
zoom_in

WYBFZTT-188 Организатор за шминка кутија за складирање Огледало стакло за убавина, држач за голем капацитет за четки за четки

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Складирање и завршна обработка : Идеално за завршување на работната површина, се збогуваме со неуредни клупи, е најдобриот избор за домашна канцеларија, обезбедувајќи ви чиста околина。. ★ [Десктоп декорација] Организаторот на работната површина е едноставен и убав во дизајнот, креативниот и индивидуалниот, едноставен и елегантен и светла во боја. Ова е прекрасна декорација на работната површина. ★ [Материјал за животна средина] штандот за шминка е изработен од стакло и може да се совпадне со каква било декорација! Чувајте ја вашата козметика уредна, а транспарентниот козметички случај ви овозможува брзо да ги пронајдете потребните артикли за вашето козметичко складирање. ★ [Силен и издржлив] густата и издржлива лента на кутијата за складирање е доволно силен за да издржи тешки производи. ★ [Голем капацитет] Козметички држач за производи за нега на кожата и други додатоци, вклучително и канцелариски материјал, шишиња со парфеми, кармин, лак за нокти, клипери за нокти, ајлајнер, четки и повеќе предмети, компактни, заштеда на простор, може да ја направи вашата работна површина да ја смени чистата и уредно. Складирање и завршна обработка : Идеално за завршување на работната површина, се збогуваме со неуредни клупи, е најдобриот избор за домашна канцеларија, обезбедувајќи ви чиста околина。. ★ [Десктоп декорација] Организаторот на работната површина е едноставен и убав во дизајнот, креативниот и индивидуалниот, едноставен и елегантен и светла во боја. Ова е прекрасна декорација на работната површина. ★ [Материјал за животна средина] штандот за шминка е изработен од стакло и може да се совпадне со каква било декорација! Чувајте ја вашата козметика уредна, а транспарентниот козметички случај ви овозможува брзо да ги пронајдете потребните артикли за вашето козметичко складирање. ★ [Силен и издржлив] густата и издржлива лента на кутијата за складирање е доволно силен за да издржи тешки производи. ★ [Голем капацитет] Козметички држач за производи за нега на кожата и други додатоци, вклучително и канцелариски материјал, шишиња со парфеми, кармин, лак за нокти, клипери за нокти, ајлајнер, четки и повеќе предмети, компактни, заштеда на простор, може да ја направи вашата работна површина да ја смени чистата и уредно. Големина : 33*19*18,5 см Боја : Clearthis Cosmetic Stand ги прави нашите работна површина добро организирани и удобни, што ги прави идеални за материјал за домови за дома : Месинг + стакло - Производство Боја : Clear❤product Големина : 33*19*18.5cm❤ ПРОИЗВОДИ ПРИМЕНА ЛУЕ : Секоја Производство Употреба : Домашна дневна соба, бања, десктоп во спална соба, биро и други места. Производство Карактеристики : Безбеден, силен и издржлив, издржлив. се реквизити).

Избор на клиенти..