• Свеж
Мокси чорапи младински црно со цијан колено-високи фудбалски чорапи со завртки
zoom_in

Мокси чорапи младински црно со цијан колено-високи фудбалски чорапи со завртки

DEN 264.00

Стока
check Достапно.

80% памук/ 15% спандекс/ 5% еластичен. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Удобно вклопување вклучува поддршка на лак за подобро вклопување околу стапалото, насочена поддршка во пета и пети за удобност без најголемиот дел. Влажност за влага, ладното удобно ткаенина ве одржува ладно и суво темпо технологија се прилагодува на вашата телесна температура за целодневна удобност. Чорапи на екипажот кои работат одлично со тениски чевли и се идеални за отворено, активности и обична секојдневна употреба, должината на екипажот се погоди на средно-теле. Технологијата за контрола на мирис ги одржува чорапите свежи, така што не мора да се грижите за префрлување облека, спандекс плетен во текот на целиот пат, така што чорапот совршено се вклопува во контурите на стапалото. Целосно перничиња за ненадмината удобност и издржливост за време на најсложените тренинзи, панели за дишење на мрежи за вентилација да остане кул. Овие црни и цијански младински чорапи се електрични луди! Направено специјално за јажиња за скокање, искачувања за јаже, скокови во кутии и ќор -сокаци, овие чорапи ќе изгледаат добро додека се носат во уникатен стил. Направено во САД со издржливост на платина, поддршка на лак и поддршка за подобрување на перформансите. Совршен за спортски тимови како што се фудбал, бејзбол и кошарка!.

Избор на клиенти..