• Свеж
Cast Nikita потпиша автограмиран 11x17 постер 7 Autos Maggie Q West JSA XX29977
zoom_in

Cast Nikita потпиша автограмиран 11x17 постер 7 Autos Maggie Q West JSA XX29977

DEN 5503.84

Стока
check Достапно.

Ејмс Спенс (ЈСА) - Компанијата што ја обезбедува автентичноста на оваа ставка. Повеќето артикли ќе дојдат со налепница и сертификат за холограм што одговара. Некои предмети може да дојдат само со прикачен холограм. Погледнете слики за повеќе детали. Оваа ставка е потпишана со рачно од страна на спортистот или славната личност. Ова не е репродуциран автограм. Погледнете внимателно на сликата за да се осигурате дека квалитетот на артикалот ќе ги задоволи вашите потреби. Можеби имаме повеќе копии од оваа ставка. Може да има мали разлики во оној што го добивате. Ако има број на COA во насловот на предметот, ќе ја добиете точната ставка на сликата, освен ако не е поинаку наведено. Стекнати од специјалниот настан за потпишување на Комик-Кон. Ве молиме, внимателно испитајте ги фотографиите за состојбата на артикалот. Ова е за еден постериран постери од Никита 11x17. Потписите вклучуваат : Меги П / Шејн Вест / Ноа Бин / Мелинда Кларк / Арон Стенфорд / Крег Силверстеин / Линдси Фонсека.

Избор на клиенти..