• Свеж
Држач за четкичка за заби на гордоста на Амбесон, сенка на бои на виножитото, патоказните линии Loveубов победи ЛГБТ среќа и славење на радоста, декоративна разноврсн
zoom_in

Држач за четкичка за заби на гордоста на Амбесон, сенка на бои на виножитото, патоказните линии Loveубов победи ЛГБТ среќа и

DEN 271.84

Стока
check Достапно.

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните невладини организации кои помагаат во напорите за помош на земјотреси. Големина - 4,5 "висина и 2,7" ширина. Доволно големи за да собере повеќе четки за заби, до 4. Материјал - Бела сјајна керамика. Издржлив и здрав. Доволно тешки за да застане уште кога ќе се наполни. Карактеристики - машина за перење, лесен за чистење. Повеќенаменска декоративна чаша за организатор на countertop. Разновидно - одлично решение за складирање на четка за заби, алатка за шминка, паста за заби, пинцети. Печатено - завиткани високи модели на технологија. Гордо дизајниран, исто така, можете да создадете уредни и рафинирани потрага по кујната, канцеларијата или спалната соба. Складирање на вашите лажици, четки, уништувачи и сите видови сребрени производи со оваа чаша за керамички организатор. Во канцеларијата или занаетчиската соба, организирајте ги пенкалото и моливи, четки за бои или сите видови канцелариски материјали. Исто така, можете да дизајнирате шик и чист изглед за вашата спална соба за да ги задржите сите ваши прибор за шминка, очните капаци и многу други козметика. Можете лесно да најдете печатење што одговара од илјадници обрасци. Создадете едноставен, чист и забавен изглед за да оди добро со кој било концепт или тема. Овој повеќенаменски и декоративен држач за четки за заби безбеден простор и држи доволно алатки со својата совршена големина на дизајнот. Може да биде внимателен подарок, како и да се биде паметен избор за секојдневна употреба. Овој издржлив материјал е безбеден и лесен за чистење на машината за миење садови. Материјалот е доволно тежок за да стои уште кога е исполнет со четки за заби. Овој организатор на држачи за четки за заби нуди свеж, корисен и уреден поглед за вашиот секојдневен декор. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, сепак, како резултат на разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Избор на клиенти..