• Свеж
СОСТОЈБА НА МАНСКИ МАНСКИ МАНИ ЦЕЛОВНИОТ ЗДРАВЈЕ ЗА ЗДРАВЈЕ ЗА ЗДРАВЈЕ СО ПОСТАВНА ЛИНЕР
zoom_in

СОСТОЈБА НА МАНСКИ МАНСКИ МАНИ ЦЕЛОВНИОТ ЗДРАВЈЕ ЗА ЗДРАВЈЕ ЗА ЗДРАВЈЕ СО ПОСТАВНА ЛИНЕР

DEN 2879.84

Стока
check Достапно.

100% полиестер. 100% полиестер. Целокупната сезонска кабриолетска јакна им овозможува на ловците да останат удобни во поширок спектар на температури. Кога надворешната обвивка се носи сам, цела сезона кабриолет Парка е доволно лесна за потоплите денови кога изолацијата не е неопходна. Сепак, додавањето на ватирана внатрешна лагер додава дополнителна топлина за оние постудени денови. Во секој случај, цела сезона кабриолет е супер тивка, руно наредена и ја одвраќа влагата кога е повикана.

Избор на клиенти..