• Свеж
Lafeina 4PCS M17 17mm Алуминиумско тркало хексадецимален центар за орев навртка 1.0мм за 1/8 RC модел автомобил HSP Redcat Himoto надградени делови
zoom_in

Lafeina 4PCS M17 17mm Алуминиумско тркало хексадецимален центар за орев навртка 1.0мм за 1/8 RC модел автомобил HSP Redcat Himoto

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Материјал : Алуминиумска легура. Хекс дијаметар : 17мм. Внатрешен дијаметар 12мм. Тема : 1.0мм. Компатибилен со автомобил 1 : 8 RC модел. Направено од алуминиумска легура. Погодно за 1 : 8 скала RC модел автомобил. Хекс дијаметар : 17мм, внатрешен дијаметар 12мм, нишка : 1,0мм. Количина на пакет : 4 парчиња тркало хексадецимален орев. Направено од алуминиумска легура. Погодно за 1 : 8 скала RC модел автомобил. Хекс дијаметар : 17мм, внатрешен дијаметар 12мм, нишка : 1,0мм. Количина на пакет : 4 парчиња тркало хексадецимален орев. Спецификации : . Вклучен пакет : 4 * 1/8 Скала RC RC тркало на тркала Хекс орев.

Избор на клиенти..