• Свеж
Womenенски тренинг кошула суво вклопување со краток ракав спортска компресија врвови влага за влага атлетски маици
zoom_in

Womenенски тренинг кошула суво вклопување со краток ракав спортска компресија врвови влага за влага атлетски маици

DEN 383.84

Стока
check Достапно.

85% полиестер , 15% спандекс. Повлечете го затворањето. Тесно вклопување во женска маица за вежбање, како втора кожа. Материјал : 85% од влага за влага, брза апсорпција и испарлива пот, брзо суво за да ви помогне да останете ладни и суви. 4-насочна ткаенина за истегнување, суво вклопување кошула се движи подобро со вас најмногу активисти. Врвовите за компресија со дизајн без chafe и мазните споеви на рамни плочи спречуваат да се размачкуваат. Мека, лесна ткаенина обезбедува дишење и удобност. Панелите за мемиња обезбедуваат дополнителна дишење во клучните области (градите и грбот). Влезете и изразете ја loveубовта кон животот. Покажете го вашето убаво, самоуверено јас. Апсорбирање на влага и брзи суви атлетски кошули. Меша што работи краток ракав. Кошули со висока еластичност. Тесна кошула за компресија. Разновидни врвови на тренингот.

Избор на клиенти..