• Свеж
Jardin потоплив LCD дигитален аквариум водоотпорен термометар, сина
zoom_in

Jardin потоплив LCD дигитален аквариум водоотпорен термометар, сина

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Таа е прикачена со притискање на вшмукување чаша на површината на аквариумот. Термометар на сина аквариум користи батерија со копче од 1 x LR44. Димензија : 4,5 (L x W x H) cm. Тежина : 38g. Вклучен пакет : 1 x сино аквариум термометар. Таа е прикачена со притискање на вшмукување чаша на површината на аквариумот. Термометар на сина аквариум користи батерија со копче од 1 x LR44. Димензија : 4,5 (L x W x H) cm. Тежина : 38g. Вклучен пакет : 1 x сино аквариум термометар. Сина потопна LCD дигитална дигитална аквариум термометар Водоотпорен безжичен дизајн потоплив дигитален термометар со интегрирана сонда, има лесен за читање на LCD дисплеј и дигитален термометар во Целзиусови. Мал и компактен, изгледот е многу деликатен. Идеален водоотпорен LCD термометар за свеж или солена вода аквариум. Целосно запечатени и никогаш не истекуваат.

Избор на клиенти..