• Свеж
Хируршки капи и зајачки уво скрупки, палмето непречено прилагодливи капачиња за чистење со копче за жени Медицински
zoom_in

Хируршки капи и зајачки уво скрупки, палмето непречено прилагодливи капачиња за чистење со копче за жени Медицински

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Еластичниот опсег на задната страна може да биде врзан во убав лак и да изгледа поубаво. Машинско миење. 【Материјал за дишење】 Капачето за чистење е изработено од мека, дише, лесен и удобен полиестерски материјал, не се намалува или згаснува, што може да се носи цел ден без да се чувствувате затнат, дише и удобно за цел ден, носење, вратоврската назад назад, вратоврската назад назад Капите можат да се носат постојано до 15 часа. Затоа, ве молам, уверете се да купите!.100% полиестер. 【Широка апликација】 Нашите Унисекс Работни капи Медицински се користат во секојдневниот живот, работата, многу погодна за употреба во бањата, убавината, операцијата, готвењето, санитацијата за уредување.

Избор на клиенти..