• Свеж
Стандардна качулка на Холовеј Бојс, злато, мало
zoom_in

Стандардна качулка на Холовеј Бојс, злато, мало

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 100% полиестер. Одржувајте интензитет во моментумот худи од Холовеј. Одликувајќи се со безбедна технологија во боја што помага да се спречи миграцијата на бојата, оваа лесна худи ќе ве одржи суво додека исто така ќе заштитите од сонцето со 45+ UPF. Ткаенината отпорна на мирис ве одржува свежа, додека поставените ракави ве одржуваат пријатно.

Избор на клиенти..