• Свеж
Лаја увезува ортодонтски сепаратор поставувајќи клешти сепаратор плакери на плејли сепаратор клешти крив
zoom_in

Лаја увезува ортодонтски сепаратор поставувајќи клешти сепаратор плакери на плејли сепаратор клешти крив

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Ортодонтски сепаратор поставувајќи клешти сепараторски плејлер клешти сепаратор клешти. Направено од не'рѓосувачки челик. Исти инструменти како на сликата. Направено од Лаџа увоз. Купете го најдоброто од увозот на Лаја. Ортодонтски сепаратор поставувајќи клешти сепараторски плејлер клешти сепаратор клешти. Направено од не'рѓосувачки челик. Исти инструменти како на сликата. Направено од Лаџа увоз. Купете го најдоброто од увозот на Лаја. Лаџа увезува ортодонтски сепаратор поставувајќи клешти сепаратор плакери на плејли сепаратор клешти.

Избор на клиенти..