• Свеж
Flmoutn 12pcs Премиум металик навивачки пом -пом, меки фолија навивач помпоми навивачки помби рачни цвеќиња за деца возрасни тим духовен спортски партија танцување нави?
zoom_in

Flmoutn 12pcs Премиум металик навивачки пом -пом, меки фолија навивач помпоми навивачки помби рачни цвеќиња за деца возрасни

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

【Прекрасен квалитет】 Направено од висококвалитетни метални фолија со удобни кругови, водоотпорни, отпорни на пробивање и избледени, нема да му наштети на прстот, еднократно, што е трајно и лесен за носење. 【Совршен дијаметар на кругови на големина : 1,8 см/ 0,7inches; Тежина : 30g/ 0,07 bs; Совршена комбинација на сино и злато, што ќе ги направи младинските весели подинамични и привлечни. 【Покажете живописен тим】 светли метални боички помпоми на бои што го симболизираат горење ентузијазам на луѓето. Веднаш може да ја запали атмосферата и да ја зарази публиката. 【Широка апликација】 Погоден за многу спортски активности и навивање на екипи, играчи, натпревари, забави, танчери и публика. Охрабрете ги поединците, целиот тим и толпата. 【Содржина на пакет】 12 парчиња (6 пара) x Симпатична навивачка пом пом со удобни кругови. Доволно количини за тимска употреба или лична употреба. Одличен подарок за вашите деца или членовите на вашиот тим за навивачи. 【Прекрасен квалитет】 Направено од висококвалитетни метални фолија со удобни кругови, водоотпорни, отпорни на пробивање и избледени, нема да му наштети на прстот, еднократно, што е трајно и лесен за носење. 【Совршен дијаметар на кругови на големина : 1,8 см/ 0,7inches; Тежина : 30g/ 0,07 bs; Совршена комбинација на сино и злато, што ќе ги направи младинските весели подинамични и привлечни. 【Покажете живописен тим】 светли метални боички помпоми на бои што го симболизираат горење ентузијазам на луѓето. Веднаш може да ја запали атмосферата и да ја зарази публиката. 【Широка апликација】 Погоден за многу спортски активности и навивање на екипи, играчи, натпревари, забави, танчери и публика. Охрабрете ги поединците, целиот тим и толпата. 【Содржина на пакет】 12 парчиња (6 пара) x Симпатична навивачка пом пом со удобни кругови. Доволно количини за тимска употреба или лична употреба. Одличен подарок за вашите деца или членовите на вашиот тим за навивачи.

Избор на клиенти..