• Свеж
Техничка прецизност замена за Elmo 17270 голи ламба само сијалица за ламба на проектор
zoom_in

Техничка прецизност замена за Elmo 17270 голи ламба само сијалица за ламба на проектор

DEN 1743.68

Стока
check Достапно.

Замена за Elmo 17270 Bare Lamp само сијалица за ламба на проектор. Единица по продажба : 1. Замена за Elmo 17270 Bare Lamp само сијалица за ламба на проектор. Единица по продажба : 1. Замена за Elmo 17270 Bare Larm само сијаличка за ТВ ламба на проекторот Оваа ставка не е произведена од Елмо.

Избор на клиенти..