• Свеж
Покрие за телефонски куќишта Комплетна заштитна кутија компатибилна со iPhone X/XS тврд компјутер+мек силиконски TPU 3in1 шок-пропуст заштитен телефонски капак со вграден
zoom_in

Покрие за телефонски куќишта Комплетна заштитна кутија компатибилна со iPhone X/XS тврд компјутер+мек силиконски TPU 3in1 шок-пропуст

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Направено од висококвалитетен кожен материјал PU за да ви даде удобна сензација при држење. 3. Компактен, лесен, уникатен стилски дизајн, трендовски и удобно чувство. 4. Заштитете го вашиот вреден телефон од нула, прашина, шок. 【Компатибилност и поддршка】 Компатибилен компатибилен со i Phone X/XS. Лесен за инсталирање или отстранување. Лесен за инсталирање и погодно за носење на Feature✔ease за чистење- лесно за инсталирање и отстранување на заштитата- силна заштита за заштита, отпорен на влијанија, заштитен капа на мобилни телефони .- Телефонскиот случај е тенок и лесен. Отпорност на пад на заштитата- Случајот со тврда обвивка е специјално дизајниран компатибилен со активности на отворено- заштита на двоен слој од абразија, гребнатини, нечистотија, заби и штети. со четири армирани агли. Лесен за фаќање и дизајн на анти-лизгање го прави телефонот лесен за фаќање. Casellows лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа без да го отстраните случајот.

Избор на клиенти..