• Свеж
TTC 6-клучен тестер за прилагодено прекинувач, прекинувачи за механички клучеви TTC, алатка за тестирање на прекинувачот за механички тастатури со влечење на тастатур
zoom_in

TTC 6-клучен тестер за прилагодено прекинувач, прекинувачи за механички клучеви TTC, алатка за тестирање на прекинувачот за

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

Состав на производи : ABS материјал Транспарентни тастатури можат лесно да ги разликуваат типовите на прекинувачи и 6 прекинувачи TTC. Ова ќе ви помогне да заштедите повеќе време и да го подобрите вашето искуство за купување.2 mm ± 0,3 mm TTC TTC TTC TTC Keyswitch : Оперативна сила : Оперативна сила : Оперативна сила : Оперативна сила : Оперативна сила : 37gf ± 5gf Пред-патувања : 2,0мм ± 0,3мм TTC ACE Key Switch : Оперативна сила : 53 GF ± 5 GF Пред-патувања : 2. Ако го купите овој производ, можете да доживеете 6 различни механички тастатури TTC во исто време.Цел : Да се ​​обезбедат 6 прекинувачи на TTC, главно за да им се обезбеди на клиентите искуство со чувство и бучава на различни прекинувачи. Кога сте многу збунети во врска со која механичка тастатура да ја купите, можете да го купите овој производ од нашата компанија. * Посебно внимание : TTC ACE Switch е 5pin обичен прекинувач, а другите пет се прекинувач со 3pin. Овој производ може да ви помогне да купите соодветна механичка тастатура. Карактеристики : Тестер за прекинувачи TTC главно ја следи рутата за боја на Custom Switch.

Избор на клиенти..