• Свеж
Дневна соба NPZHD УСБ полнење подни ламби за пченица уво моделирање на спална соба за ламба за ламба за ламба за ламба
zoom_in

Дневна соба NPZHD УСБ полнење подни ламби за пченица уво моделирање на спална соба за ламба за ламба за ламба за ламба

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив. Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом. Мека светлина не е сурова, грижа за очите. Студија со, за додадена атмосфера на елегантен тон - вкус. Спална соба, топлата светлина дава удобно чувство. Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив. Сув и едноставен дизајн, украсете го вашиот дом. Мека светлина не е сурова, грижа за очите. Студија со, за додадена атмосфера на елегантен тон - вкус. Спална соба, топлата светлина дава удобно чувство. Светло тело со хардвер, со едноставен и дарежлив. Удобно чувство.Сил : Nordicsuitable простор : Дневна соба, Студија за спална соба : 111 V ~ 240 V (инклузивно) Пакување : 1 * Подна ламба (со исклучок на други демонстративни производи) CHALK UP1. Ве молиме, оставете ја разликата од 0,5-1 см поради рачното мерење.2. Бојата на производот може да биде малку поразлична од сликата заради разликата во светлината и екранот.

Избор на клиенти..