• Свеж
Zsblxhhjd Абразивна шкурка 10 парчиња од 5 зелена полиција шкурка 8 дупки 125мм 60 до 2000 алатки за мелење на дискови за мелење на куки и јамка
zoom_in

Zsblxhhjd Абразивна шкурка 10 парчиња од 5 зелена полиција шкурка 8 дупки 125мм 60 до 2000 алатки за мелење на дискови за мелење

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Име : Пет филм за миленичиња Зелен диск кука и јамка. Големина : 5 инчи 125мм, 8 дупки. Гритс : 60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000. Добра рамност, за влажно и суво пескарење. Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распореден на шкурка. Абразивниот е цврсто прикачен на шкурката и нема да падне за време на пескарење. Име : Пет филм за миленичиња Зелен диск кука и јамка. Големина : 5 инчи 125мм, 8 дупки. Гритс : 60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000. Добра рамност, за влажно и суво пескарење. Лесно е за употреба, опфаќа голем број на области одеднаш, ја завршува работата ефикасно и ви заштедува време. Не мора да ја исечете шкурката целата временска распределба : Име : ПЕТ филм Зелен диск кука и јамки : 5 инчи 125мм, 8 холегити : 60/80/150/150/180/240/320/400/600/800/1000 /1200/1500/2000 ФЕАТУРИ : Поддршка за домашни миленици, голема јачина, долга животна рамнотежа, за влажна и сув песочен песок, технологија за садење песок, може да спречи затнување и врзување ефикасно применливо за различни заоблени површини и лак за завршување на лак.

Name:
PET film green disc hook and loop
Size:
5 inch 125mm, 8 holes
Grits:
60/80/120/150/180/240/320/400/600/800/1000/1200/1500/2000
Features:
PET backing, high strength, long lifetime:
Good flatness, for wet and dry sanding:
Special sand planting technology can prevents clogging and bonding effectively :
Applicable to different curved surfaces and lacquer finishes:
Package included:
10pcs * Green Sandpaper :

Избор на клиенти..