• Свеж
Resblu 5 пакувања очила за читање мажи жени ретро тркалезна пролетна шарка лесни читатели +2,0 удобни презбиопични очила
zoom_in

Resblu 5 пакувања очила за читање мажи жени ретро тркалезна пролетна шарка лесни читатели +2,0 удобни презбиопични очила

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

Пластична рамка. Поликарбонат леќи. Не поларизирани. Подлога за обложување отпорна на гребење. Ширина на леќи : 42мм/1,68 инчи. Висина на леќи : 37мм/1,46 инчи. Мост : 18мм/0,71 инчи. АРМ : 140мм/5,51 инчи. Оваа тркалезна рамка со удобни пролетни шарки и леќи отпорни на гребење ви овозможуваат да се фокусирате на забавата што претстои. 5 пара жени мажи кои читаат очила се стилски и елегантни, многу погодни за учење во канцеларија, секојдневно читање, итн. Еконски леќи за материјали, без штета, пријателски за кожата, ги штитат очите кога читате. Очилата за читање ги исполнуваат барањата на американската ФДА и ги надминуваат барањата на Европската унија. Ние внимателно ги проверуваме сите очила пред испорака за да се осигураме дека најдобрите производи ви се испраќаат. Гаранција за живот на живот и 30 дена гаранција за враќање на парите : Ние обезбедуваме доживотен век по услугата за продажба. Клиентите можат да се вратат и да бидат вратени од која било причина. Немате ризик да пробате.

Избор на клиенти..