• Свеж
Stobok 1Set Домашна скулптура форма на wallиден дизајн за држач за в Valentубезни организатор црвена рака ден украс виси срцев украс хартија роденденски свадбеник модел DIY р?
zoom_in

Stobok 1Set Домашна скулптура форма на wallиден дизајн за држач за в Valentубезни организатор црвена рака ден украс виси срцев

DEN 164.48

Стока
check Достапно.

Орнамент за држење на срцевиот wallид : држењето срце е изработено од материјал од високо одделение, кој може да се користи долго време. Срцето за јадење : Уникатниот loveубовен дизајн на срцето го прави попривлечен и исклучителен, не можете да го пропуштите. Виси декор за распоред : Декорацијата во форма на срце, исто така, може да биде добар потпис за фотографии за да земете некои незаборавни слики со пријателите. Подарок за срце за в Valentубените за неа : Дневна соба за спална соба канцеларија за маса, добар украс за Денот на вinesубените. Дајте ви поинакво чувство и среќно расположение. Организатор на срцето монтиран на wallидови : Можете да ги испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни. Орнамент за држење на срцевиот wallид : држењето срце е изработено од материјал од високо одделение, кој може да се користи долго време. Срцето за јадење : Уникатниот loveубовен дизајн на срцето го прави попривлечен и исклучителен, не можете да го пропуштите. Виси декор за распоред : Декорацијата во форма на срце, исто така, може да биде добар потпис за фотографии за да земете некои незаборавни слики со пријателите. Подарок за срце за в Valentубените за неа : Дневна соба за спална соба канцеларија за маса, добар украс за Денот на вinesубените. Дајте ви поинакво чувство и среќно расположение. Организатор на срцето монтиран на wallидови : Можете да ги испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни. Список на пакети 1 Поставете ги карактеристиките на Денот на Денот на в Valentубените - Големина : 15.00x15.00x15.00cm/5.89x5.89x5.89in. - Исто така, може да биде добар реквизит за фотографии за да земете некои незаборавни слики со пријателите. - Боја : како што е прикажано. - Можете да ги испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни. - Материјал : хартија. - Декорот што виси wallид е многу погоден за канцеларии, кафулиња, хотели, спални соби, дневни соби и други места што сакате да ги украсите. - Може да биде добар украс за Денот на вineубените. Дајте ви поинакво чувство и среќно расположение. - Изработено е од високо одделение, кој може да се користи долго време. Информации за стоки Идникот за срце, тоа е направено од материјал долго време и издржлива употреба. Орнамент за срцев wallид Единствениот дизајн на loveубовта на срцето го прави попривлечен и исклучителен, не можете да го пропуштите. расположение. Организатор на срцето монтиран може да биде добар декор за Денот на вineубените.

Избор на клиенти..