• Свеж
Дипломирање за горда ќерка горд син, честитки! Град | Меморијална картичка за богатство засекогаш | Алуминиумска картичка, Град, најдобри цитати за дипломирање за и?
zoom_in

Дипломирање за горда ќерка горд син, честитки! Град | Меморијална картичка за богатство засекогаш | Алуминиумска картичка, Град,

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Совршен подарок - овој подарок за џеб часовник за горда ќерка горд син, подарок за дипломирање | Меморијално богатство џеб часовник засекогаш честитки! Картичка, подарок за степени, најдобри цитати за дипломирање за инспирирање и охрабрување, летајте толку високо колку што вашите соништа врежани џебни часовници е совршен подарок за славење на секоја пригода. Без разлика дали станува збор за годишнина, роденден или свадба, овој подарок ќе му покаже на примателот колку се грижите за нив!. Исклучителен дизајн - Дајте го подарокот на времето со нашиот врежан часовник и покажете му на вашата сакана колку значат за вас. Нашиот уникатен дизајн е создаден од нашиот уметник, кој се увери дека е посебен!. Големина и ланец - тоа е совршена големина за повеќето џебови : 4,5 см во дијаметар, со ланец од 40 см!. Висок квалитет - Квалитетот на овој џебен часовник не е втор на ништо. Направено со супериорни материјали и занаетчиство, тоа е вистински шоу -шоу!. Испорака - врежана и испорачана со loveубов од Georgiaорџија, САД. Подарок за џеб часовник за горда ќерка горд син, подарок за дипломирање | Меморијално богатство џеб часовник засекогаш честитки! Картичка, подарок за степени, најдобри цитати за дипломирање за да инспирираат и охрабруваат, летаат толку високо колку и вашиот џеб часовник е класичен часовник што е околу стотици години. Тоа е совршен подарок за секоја пригода, без разлика дали е вашиот ден на свадбата или само да ви кажам благодарам. Часовникот има црн ланец со мерење на околу 14 инчи. Клип на крајот ви овозможува лесно да го прикачите на џеб или јамка за појас. Овој механички часовник има вградена батерија. Само извадете го копчето за да го поставите времето. Притиснете и вклучете го во насока на стрелките на часовникот додека не запре, а потоа повторете во движење спротивно од стрелките на часовникот сè додека не го достигнете посакуваното поставување на време. Ако сакате да го ресетирате времето по намотувањето, само притиснете го и свртете го копчето спротивно од стрелките на часовникот додека не запре и повторете.

Избор на клиенти..