• Свеж
Castelli Lowboy 2 чорап
zoom_in

Castelli Lowboy 2 чорап

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Материјал : плетено со повеќе структури. Висина : Ниско. Тежина : лесна. Перница : подлога под топката на стапалото. Активност : Велосипедизам на патот. Материјал : плетено со повеќе структури. Висина : Ниско. Тежина : лесна. Перница : подлога под топката на стапалото. Активност : Велосипедизам на патот. Lowboy 2 чорап.

Избор на клиенти..