• Свеж
Човечка глава и опрема за рачни крпи за рака, крпа за миење на телото, меки мијалници со слатки печатени за кујнски хотел во бања секојдневна употреба
zoom_in

Човечка глава и опрема за рачни крпи за рака, крпа за миење на телото, меки мијалници со слатки печатени за кујнски хотел во

DEN 231.84

Стока
check Достапно.

Суперфина влакна. Направени во САД или увезени. Големина - 13,8 "x 28,7". Материјал - Прилагодените печатени крпи се направени од микрофибер материјал кој е пријателски за кожата и издржлив. Лесно за чистење, машинско перење и останува меко по миењето и сушењето. Меки и удобни - мијалките за рачни крпи се направени од безбедни материјали, ослободени од штетни хемикалии и безбедни за вас и вашето семејство. Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона. Разновидност - удобната крпа за бања не е одлична само за туширање и секојдневна употреба, туку и одлична за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење. Совети за перење - Прилагодените слатки и смешни крпи можат да се измиваат индивидуално и нежно во ладна вода и да се висат да се исушат во сенка или машина измиена во ладна вода на нежен циклус. Суперфина влакна. Направени во САД или увезени. Големина - 13,8 "x 28,7". Материјал - Прилагодените печатени крпи се направени од микрофибер материјал кој е пријателски за кожата и издржлив. Лесно за чистење, машинско перење и останува меко по миењето и сушењето. Меки и удобни - мијалките за рачни крпи се направени од безбедни материјали, ослободени од штетни хемикалии и безбедни за вас и вашето семејство. Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона. Разновидност - удобната крпа за бања не е одлична само за туширање и секојдневна употреба, туку и одлична за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење. Совети за перење - Прилагодените слатки и смешни крпи можат да се измиваат индивидуално и нежно во ладна вода и да се висат да се исушат во сенка или машина измиена во ладна вода на нежен циклус. Печатените крпи за крпи мијат крпи за бања за бања меркаат приближно 14x29inch и можат да се користат на места како што е хотелската салата за кујнски бањи.

Избор на клиенти..