• Свеж
Абаодам виткање лак алуминиумска легура на отворено кампување на отворено
zoom_in

Абаодам виткање лак алуминиумска легура на отворено кампување на отворено

DEN 507.68

Стока
check Достапно.

Преклопен, лесен, можете да го носите насекаде каде што одите. Процес на анодична оксидација Површина, убава и елегантна боја. Преклопувањето е и не е заглавено, грубо и цврсто. Одвојување и лесен за носење, совршен за активност на отворено. Одличен подарок за вашиот пријател и семејство. Преклопен, лесен, можете да го носите насекаде каде што одите. Процес на анодична оксидација Површина, убава и елегантна боја. Преклопувањето е и не е заглавено, грубо и цврсто. Одвојување и лесен за носење, совршен за активност на отворено. Одличен подарок за вашиот пријател и семејство. Опис на производот Оваа ставка е преклопен лак. Willе биде одличен помошник за кампување, патување, пешачење, возење велосипед, лов, ранец и итн. Дизајн на преклопување и светлина во тежина ви овозможува да го преклопите по употреба, лесен за транспорт и складирање. Карактеристики- боја : сив-материјал : алуминиумска легура- големина : 38. 00x17. 00x2. 50см/ 14. 93х6. 68x0. 98in- преклопување, лесен, можете да го носите каде и да одите. - Процес на анодична оксидација Површина, убава и елегантна боја. - Одвојување и лесен за носење, совршен за активност на отворено. - Преклопувањето е и не е заглавено, грубо и цврсто. - Одличен подарок за вашиот пријател и семејство. Пакет, вклучувајќи 1 x лак.

Избор на клиенти..