• Свеж
АТРАКО БИКЕРСКИ УСЛОВИ ЗА WЕНИ БЕЗБЕДНИ ТРЕБА ЗА РАБОТНИЦИ ЗА ВИСОК
zoom_in

АТРАКО БИКЕРСКИ УСЛОВИ ЗА WЕНИ БЕЗБЕДНИ ТРЕБА ЗА РАБОТНИЦИ ЗА ВИСОК

DEN 513.60

Стока
check Достапно.

73%полиестер, 27%спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. Comfy & Premium ткаенина : Направено од 73% полиестер и 27% спандекс, овие велосипедисти шорцеви за жени нудат меко чувство на месар. 4-насочен материјал за истегнување дава доволно поддршка и компресија за време на тренингот. Странични џебови : женски салата шорцеви со 2 странични џебови го прават погодно да ги носите вашите мобилни телефони, клучеви, картички или други работи. Slatlock Seams & Gusseted Clotch : Добро шиење помагаат да се намали иритација и chafing на вашата кожа. Овие шорцеви за тренингот се толку ласкави и не се тркалаат. Шорцеви за јога со висока половината за жени : Широк лента за половината за контрола на стомакот. Шорцевите од спандекс се толку затегнати и целосно доказ за сквоти. Лесно спарете се со преголема маичка, кошула од туника, спортски градник или обичен резервоар. Исто така убаво за под вашите фустани. Совршен за јога, пилатес, тренингот, фитнес, трчање и секојдневно носење.

Избор на клиенти..