• Свеж
Када Kekeyang Када Луксузна бања бамбус полица за бања, бања, држач за када, мост када, кади послужавник, решетка за када за када, поддршка за када, обвивка за када
zoom_in

Када Kekeyang Када Луксузна бања бамбус полица за бања, бања, држач за када, мост када, кади послужавник, решетка за када за

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Бања за бања и додатоци за луксузни бања : Нашата лента за бања со кади со држач за сапун обезбедува класичен луксуз и пријатно бања со бања и држач за сноп за телефон, i Pad, стакло и таблет. Елегантна табла за бања со одмор на книги и држачи на свеќи. Овој сет на бамбус бања е одличен за тоа кога уживате во убава релаксирачка бања, може да држи предмети како што се тоалети, телефони, чаша вино или убава пијалак што ги прави лесно достапни додека е во целосна удобност. Кади за бања е направено од природен еколошки бамбус и се вклопува уредно на рабовите на бањата, во кој има рендан дизајн на полица за да овозможи лесна дренажа. Бамбус бања Кади. Погодно за сила на прсти, лесен за отворање, затворање и движење. Бања за бања и додатоци за луксузни бања : Нашата лента за бања со кади со држач за сапун обезбедува класичен луксуз и пријатно бања со бања и држач за сноп за телефон, i Pad, стакло и таблет. Елегантна табла за бања со одмор на книги и држачи на свеќи. Овој сет на бамбус бања е одличен за тоа кога уживате во убава релаксирачка бања, може да држи предмети како што се тоалети, телефони, чаша вино или убава пијалак што ги прави лесно достапни додека е во целосна удобност. Кади за бања е направено од природен еколошки бамбус и се вклопува уредно на рабовите на бањата, во кој има рендан дизајн на полица за да овозможи лесна дренажа. Бамбус бања Кади. Погодно за сила на прсти, лесен за отворање, затворање и движење. Раскошно искуство за капење : Нашиот украсен мост за бања го прави задоволството за капењето. Бамбус решетката за бања ја прави вашата бања смирувачка од миризливи свеќи, забава да пиете и да гледате филмови. Значи, фиоката за када за када е совпаѓање на алтернатива на дрвена полица за бања.Тип : Бања Каддиматеријал : Бамбус Вуддимензии : 70x14.6x4.5cmheight : 4,5cmwidth : 14.6cml должина : 70cmnote : Ве молиме, дозволете 1-3cm дифлери заради рачно мерење. Различен приказ и различна светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Кога не се користи, фиоката за када може да се склопи и складира. Изборот на подароци од супер : Дрвената бања Кади е совршен одличен избор за подароци за Денот на благодарноста, Божиќ, роденден и свадба. Бамбус бања Кади е привлечен и долготраен подарок што носи раскош во вашата бања.

Избор на клиенти..