• Свеж
Филтер за воздух во воздухот TYC компатибилен со серија 2000-2004 Volvo 40
zoom_in

Филтер за воздух во воздухот TYC компатибилен со серија 2000-2004 Volvo 40

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Доставува врвни перформанси и квалитет. За чист, свеж воздух што се движи низ вашето возило. Полен, алергени и разни загадувачи засновани на гориво, сите го поминуваат филтерот. Филтрите за воздух во кабината се користат во приближно 80% од сите автомобили изградени по 2000 година и треба да се менуваат секоја година. Вклучени се лесни, чекор-по-чекор инструкции за инсталација. Доставува врвни перформанси и квалитет. За чист, свеж воздух што се движи низ вашето возило. Полен, алергени и разни загадувачи засновани на гориво, сите го поминуваат филтерот. Филтрите за воздух во кабината се користат во приближно 80% од сите автомобили изградени по 2000 година и треба да се менуваат секоја година. Вклучени се лесни, чекор-по-чекор инструкции за инсталација. Нашата визија : Да се ​​биде премиер компанија од светска класа во сè што правиме, ја истакнува нашата посветеност на извонредност и во квалитетот и во услугата. Од нашата сертификација TS14969 /ISO9001 : 2015 преку бројни квалитетни иницијативи и иновации, TYC /Genera е во состојба да обезбеди неспоредлива услуга за клиенти и автомобилски производи со најголем квалитет. Покрај тоа, ние имплементираме најсовремени технологии за производство, работиме со врвен дизајнерски инженерски талент и инвестираме во најсовремена роботика. Оваа заложба за квалитет и ефикасност ни овозможува да постигнеме супериорни капацитети за производство; додека одржува ниска стапка на дефект.

Избор на клиенти..