• Свеж
Аексит 11мм матични тркачи DIA 2 50мм околу тркалото со двојно тркало прстен стол за вртење на рибарска плоча црно бело
zoom_in

Аексит 11мм матични тркачи DIA 2 50мм околу тркалото со двојно тркало прстен стол за вртење на рибарска плоча црно бело

DEN 159.52

Стока
check Достапно.

Име на производот : тркало за рибизли на прстенот на прстенот; Тип : 360 степени ротација на тркалото. Големина на тркалото : 50 x 16mm / 2 "x 0,6" (d*t); вкупна големина (приближно) : 65x 60x 50mm / 2,6 "x 2,4" x 2 "(L*W*H). Стемдија : 11мм; матични Должина : 20мм / 0,8 ". Материјал : пластика, метал; боја : црна, бела. Тежина : 154 G; Содржина на пакет : 1 x Grip Ring Ring Caster Wheel. Име на производот : тркало за рибизли на прстенот на прстенот; Тип : 360 степени ротација на тркалото. Големина на тркалото : 50 x 16mm / 2 "x 0,6" (d*t); вкупна големина (приближно) : 65x 60x 50mm / 2,6 "x 2,4" x 2 "(L*W*H). Стемдија : 11мм; матични Должина : 20мм / 0,8 ". Материјал : пластика, метал; боја : црна, бела. Тежина : 154 G; Содржина на пакет : 1 x Grip Ring Ring Caster Wheel. 360 Тип на ротација, конектор за матични прстени, близнак, тркало за канцелариски столици. Користено широко за мебелот, количка за раце, количка, опрема за уреди и видови на индустриска опрема.0.

Избор на клиенти..