• Свеж
Bassdash Swimshad Glide мамки споени пливање бас штука лосос пастрмка од риболов риболов риболов
zoom_in

Bassdash Swimshad Glide мамки споени пливање бас штука лосос пастрмка од риболов риболов риболов

DEN 159.68

Стока
check Достапно.

Замена на опашките за Bassdash Swimshad 7in/2.2oz мамки за лизгање. Продолжена, мека гумена рибаса за поживописни удари за пливање. Лесно за инсталирање : Вметнете ја опашката во жлебот на крајот на мамката, не се потребни алатки. Бидете внимателни на острите куки на мами кога ја заменуваат опашката - предлагаме да ги завиткате мамките, вклучувајќи ги куките со пена или густа ткаенина за да ги заштитите рацете кога ќе ја отстраните или вметнете опашката. 6 парчиња опашки во едно пакување. Замена на опашките за Bassdash Swimshad 7in/2.2oz мамки за лизгање. Продолжена, мека гумена рибаса за поживописни удари за пливање. Лесно за инсталирање : Вметнете ја опашката во жлебот на крајот на мамката, не се потребни алатки. Бидете внимателни на острите куки на мами кога ја заменуваат опашката - предлагаме да ги завиткате мамките, вклучувајќи ги куките со пена или густа ткаенина за да ги заштитите рацете кога ќе ја отстраните или вметнете опашката. 6 парчиња опашки во едно пакување. Bassdash Swimshad Glide мамки споени со пливање бас штука лосос пастрмка од риболов риболов.

Избор на клиенти..