• Свеж
Научни риболовци сол солена вода средно
zoom_in

Научни риболовци сол солена вода средно

DEN 1598.72

Стока
check Достапно.

Бавната стапка на мијалник добива муви веднаш под површината. Инженерски за употреба во солена вода. Јасна глава за скриени презентации. Тропи-јадро технологија за тропски клими. Стапка на мијалник : 1,25 IPS (средно). Научни риболовци Сонар солена вода чиста средна WF7 I Летечка линија Тежина : WF7 I.

Избор на клиенти..