• Свеж
Телефонски телефон со мини кабел, телефонски фиксни фиксни телефони со дното на синото осветлување на задното осветлување на фатено-повик за домашен хотел за дома?
zoom_in

Телефонски телефон со мини кабел, телефонски фиксни фиксни телефони со дното на синото осветлување на задното осветлување на

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

[Високи перформанси] Овој антички фиксен телефон може да се користи како домаќин или како продолжение, напојуван по телефонска линија, без дополнителна моќност, еколошки и заштеда на енергија. Со мултифункционално вклучување на бирање со аудио-фреквенција, нем, редицијална, функција за пауза. [Копчињата со висок квалитет на притисок се посоодветни за човечки навики и поудобни. [Сина фенерче за дојдовно повикување] Кога има дојдовно повикување, Сината светлина ќе трепка низ основата, давајќи ви посебно искуство за одговарање на телефони. [Практично заклучување на рачката] Заградите на држачот на држачот цврсто ја заклучуваат рачката, така што нема да падне лесно. Рачката има посебен дизајн на жито, лесен и може да се одржи. [Единствените копчиња за тркалезно притискање се посоодветни за човечки навики и поудобни. [Сина фенерче за дојдовно повикување] Кога има дојдовно повикување, Сината светлина ќе трепка низ основата, давајќи ви посебно искуство за одговарање на телефони. [Практично заклучување на рачката] Заградите на држачот на држачот цврсто ја заклучуваат рачката, така што нема да падне лесно. Рачката има посебен дизајн на жито, лесен и може да се одржи. [Единствено и класичен дизајн] Двојно поставување, дното со мат што не се лизга, ви овозможува да го поставите овој гроздобер телефон на масата на масата без да се грижите за лизгање, а дизајнот поставен на wallидот ви овозможува да го поставите на wallидот (не е погоден за САД пазар). Компактна и мини големина, нема да заземе многу простор. Овој телефон со антички ретро дизајн е добар избор за луѓе кои ја следат модата. Три различни стил можат целосно да ја исполнат вашата побарувачка. Можете да го ставите на wallидот или на бирото како што ви требаше. Уште повеќе, може да ги прилагоди и волуменот на прстените и вградените функции за редицијална и пауза. Исклучително изработка, одличен квалитет! Спецификации : Тежина : 350 G Функција за снимање : Ниту еден број за складирање на број : Ниту една боја : бронза, црвен бакар (по избор) Изглед : Антички, занает, антички телефонски пакети Список на пакети : 1 x Телефон 1 x Телефонски кабел 1 x Упатство за корисник.

Избор на клиенти..