• Свеж
Kawlity 1 Set Polisher Holder Studdy Wallид монтирање на Prime Sholf Полтер решетката штанд Полтер држач за организатор на мелница за мелница
zoom_in

Kawlity 1 Set Polisher Holder Studdy Wallид монтирање на Prime Sholf Полтер решетката штанд Полтер држач за организатор на мелница

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Полишерните лавици обезбедени на вашиот wallид користејќи повеќе точки за контакт што обезбедуваат стабилност. Погодно за мелница за агол, машина за сечење, полисер, митра пила, тампон, машина за восочување, итн. Само ставете го вашиот полисер на држачот, многу е удобен и може да заштеди простор за вас. Доброто изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Овој држач за полисер ви дава држач на вашиот полисер, обезбедува простор за сите типови полиратори. Полишерните лавици обезбедени на вашиот wallид користејќи повеќе точки за контакт што обезбедуваат стабилност. Погодно за мелница за агол, машина за сечење, полисер, митра пила, тампон, машина за восочување, итн. Само ставете го вашиот полисер на држачот, многу е удобен и може да заштеди простор за вас. Доброто изработка и креативниот изглед ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Овој држач за полисер ви дава држач на вашиот полисер, обезбедува простор за сите типови полиратори. Опис Овој држач за полисер ви дава држач на вашиот полисер, обезбедува простор за сите типови полиратори. Погодно за мелница за агол, машина за сечење, полисер, митра пила, тампон, машина за восочување, итн. - Големина : 49 x 17 x 9,5 cm/ 19.3 x 6,7 x 3,7 инчи. може да заштеди простор за вас. неговата популарност и практичност.Панак вклучувајќи 1 X Polisher Holder2 x Barrel Hooks2 x Лепливи дискови.

Избор на клиенти..