• Свеж
Прстен за салфетка 12 парчиња прстенест салфетка прстен држач за прстени од салфетка прстен свадба салфетка тока накит накит
zoom_in

Прстен за салфетка 12 парчиња прстенест салфетка прстен држач за прстени од салфетка прстен свадба салфетка тока накит накит

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Свежа и удобна боја. Модерна и шик, исклучителна изработка. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Прекрасен украс за дома. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Свежа и удобна боја. Модерна и шик, исклучителна изработка. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Прекрасен украс за дома. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Свеж и удобно во модерни и шик, исклучителни работници во работните места убаво со деликатни чинии за вечера, кои се декорации за дома : свадба, забава, славење, дипломирање, банкет, итн. (Други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Благодарам! 2. Поради рачното мерење, дозволената девијација за мерење е декорација на 1-3 см за поставување табели во семејна вечера, роденденска забава, тематска забава, свадба и која било друга пригода。.

Избор на клиенти..