• Свеж
CAF552 PREMIUM CABIN AIR FILTER, FITS 2019-2022 QX50, 2022 QX55, 2022 QX60, 2019-2022 Altima, замена за 27277-5NA1A, 27277-6CA0A, 27277-6CA1A
zoom_in

CAF552 PREMIUM CABIN AIR FILTER, FITS 2019-2022 QX50, 2022 QX55, 2022 QX60, 2019-2022 Altima, замена за 27277-5NA1A, 27277-6CA0A,

DEN 287.84

Стока
check Достапно.

Компатибилен со Изберете модел : Замена за QX50 (2019-2022), QX55 (2022), QX60 (2022), Алтима (2019-2022); Оригинален дел#27277-5 NA1 A, 27277-6 CA0 A, 27277-6 CA1 A. Дишете на свеж воздух : филтерот за воздух во кабината може да ослободи чист воздух, да ги елиминира мирисите, да блокира штетни гасови и да ги отстрани надразнувачите од воздухот. Лесен за инсталирање : Филтерот за воздух во кабината е точен натпревар за филтерот OEM и може лесно да се инсталира во рок од 5-8 минути. Корисен совет : Промената на филтерот за воздух на кабината на секои 12 месеци или 12,000 милји може да помогне да се обезбеди оптимална ефикасност на протокот на воздух и филтрација. Проверете ја компатибилноста : Користете ја алатката „Моја гаража“ за да влезете во годината на вашиот автомобил, да направите и моделот за да видите дали филтерот за воздух во кабината е погоден за вашето возило. Функција напредна технологија за филтрирање за отстранување на прашината и цврстата материја, држејќи ги добро од внатрешноста на возилото каде што не можат да се дишат. Резултатот е атмосфера во кабината која секогаш останува свежа, пријатна и здрава за дишење. Ја одржува внатрешноста на вашето возило чиста и обезбедува поздрава околина во автомобилот.

Избор на клиенти..