• Свеж
Дома на Nike Kids Downshifter 12 NN Следно чевли за трчање на одделение за природа
zoom_in

Дома на Nike Kids Downshifter 12 NN Следно чевли за трчање на одделение за природа

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Гума ѓон. Единствениот има повеќе гума од претходните верзии на Down Shifter за да го направи екстра издржлив. Лесната мрежа и текстилот обезбедуваат дишење, така што нозете можат да останат ладни и удобни со секој потег. Мека пена под нозете обезбедува амортизирање и поддршка кога трчате и скокате. Единствениот има жлеб надолу по должината на чевлите за дополнителна флексибилност. Табулаторот за влечење потпетици ви помага да го вклучите и исклучите чевлите. Гума ѓон. Единствениот има повеќе гума од претходните верзии на Down Shifter за да го направи екстра издржлив. Лесната мрежа и текстилот обезбедуваат дишење, така што нозете можат да останат ладни и удобни со секој потег. Мека пена под нозете обезбедува амортизирање и поддршка кога трчате и скокате. Единствениот има жлеб надолу по должината на чевлите за дополнителна флексибилност. Табулаторот за влечење потпетици ви помага да го вклучите и исклучите чевлите.

Избор на клиенти..