• Свеж
Потеко Деца Паѓаат Секојдневна Облека Облека, Среда Додава Јакна Со Целосна Патент Со Качулка+Спортски Панталони Поставува Активни Тренерки
zoom_in

Потеко Деца Паѓаат Секојдневна Облека Облека, Среда Додава Јакна Со Целосна Патент Со Качулка+Спортски Панталони Поставува Активни

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Памук. Материјал : материјалот е мек, мазен и удобен, кој има долготрајна боја и добро ја држи својата форма по миењето. Дизајн : секојдневен комплет тренерки со класичен дуксер и целосен стил на патент;еластичните панталони за потење се удобни за носење,што ја прави вашата девојка целосно опуштена и пријатна за носење. Прилики : Основниот и секојдневен дизајн ја прават оваа облека за девојки не само дуксер, туку и удобна облека за џогирање,тренерки,совршени за секојдневно носење,хип-хоп танц,враќање на училиште, роденден, тренинг, џогери, ноќта на вештерките, божиќ. Грижа : Лесно се грижи, миење раце или миење машини со ладна вода,не ја пеглајте или избелувајте спортската облека на висока температура. Забелешка : за да обезбедите вклопување и удобност,ве молиме внимателно проверете ја големината на деталите во Описот на Производот подолу пред да нарачате.Контактирајте не ако имате какво било прашање,сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа и ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем.

Избор на клиенти..